<

Lunch


Students have the option of bringing a lunch with them or purchasing a lunch bought in:

Monday — Chick-fil-A

Tuesday — Panda Express

Wednesday — McDonalds

Thursday — Zaxbys

Friday — Pizza

Cost $4 Per Day or $20 For Week

You can now download the Weekly Lunch Order Form and send it with your student to school.

Students will send in money for the day or or complete the lunch order form for the week to bring in on Mondays.  We also offer a variety of healthy options in our vending machines that students can purchase.  We have a nice dining hall where students are able to fellowship with friends during this time.